Listopad 2009

Listopad tvorby - 4

26. listopadu 2009 v 21:56 | Nikola Croft
Tvorby


Rozcestník Charaktery Tekken 5

25. listopadu 2009 v 11:17 | Nikola Croft
Asuka Kazama

Hwoarang

Baek Doo San

Roger

Eddy

...

Od Kajko

24. listopadu 2009 v 19:38 | Nikola Croft |  { Pro mne }
Dostala jsem pěkný diplom od Kajko , moc děkuji .

Tvorby za Listopad 3

23. listopadu 2009 v 20:07 | Nikola Croft
Moje tvorby :D

Tady mě potom napadlo udělat wall s fengem no :D a dopadlo to takto


Wallpapery na přání

17. listopadu 2009 v 14:42 | Nikola Croft
Tak jsem se rozhodla pro Vás dělat wallapapery na přání . Stačí když m ivyplníte pár informací .

TR:A Návod Část Druhá

15. listopadu 2009 v 7:48 | Nikola Croft

1. Vodopád

Lara se pověsila za okraj a počkala, až přiběhnou vlci. Pak se vytáhla zpět a zabila je. Seskočila a došla si pro Ozubené kolo (Cog) nalevo od jezírka. Po jeho sebrání pokračovala touto cestičkou, přeskočila na římsu a vylezla doleva na plošinu s náboji. Pokračovala po římse doprava, přeskočila k vodopádu a vyšplhala až nahoru.
Běžela kolem řeky, jeskyní a pak přeskočila na druhou stranu. Přes římsy a skok zpět se dostal na lešení. Zamířila směrem nahoru na most a přestřelila provazy. Pak se pověsila za římsu, ručkovala doleva a přeskočila na tyč. Z tyče dál jeskyně až k místu, kde skočila a chytila se hákem za strop. Rozhoupala se a přeskočila na dřevěný mostek. Chytila se římsy napravo za rohem a vyšplhala nahoru. Přeskočila doprava, vytáhla se a jeskyní a po mostě si došla pro druhé Ozubenékolo (Cog 2). Rychle zabila netopýry.
Lara si pozorně prohlédla most, po kterém se sem dostala. Pak střelila do jeho lan a most se zřítil. Skočila tedy v jeho místě a chytila se hákem za kruh. Spustila se, co nejníže to šlo, a pak se natočila na dírku, které si všimla mezi spadlým mostem a levou stranou vodopádu. Rozhoupala se a skočila. Skrz jeskyňku se dostala až k místu, kde našla brokovnici (secret) a lékárnu. Pak skočila do vody, nechala se odnést pod vodopád.

TR:A Návod První Část

15. listopadu 2009 v 7:40 | Nikola Croft

Tomb Raider: Anniversary

1. Úvod

První verze návodu byla sepsána podle 'Preview beta' verze. Ta obsahuje několik fyzikálních nedostatků, které ztěžují dohrání hry a zamezují dosažení některých 'tajných míst'. Konečná verze je upravena podle české verze hry (rozdíly, české názvy).
Návod je dělen na Kapitoly (odpovídá tomu, jak hra ukončuje levely) a na Místnosti. Místnost bude většinou odpovídat jedné herní místnosti, hádance nebo určitému prostoru - podle toho, jak bude která oblast rozsáhlá.

TR:A Informace

15. listopadu 2009 v 7:25 | Nikola Croft


Vydavatel: Eidos interactive

Výrobce:Crystal Dynamics

Platformy : Pc , Playstation 2 ,PlayStation Portable , Nintendo Wii , Xbox 360

Vydání : 1.6 2007 (v Evropě) a 5.6 2007 ( v Severní americe)

Příběh


obrázekLara je ( na dovolené?) v Kalkatě a právě si čte noviny , když k ní přistoupí podivný muž jménem Larson a spojí Laru s jeho šévkou Jecqueline Natlou , která vyhledala Laru pro nalezení artefaktu zvaného Scion . Artefakt leží někdesi v Peru (Severní Amerika) , a tak Lara neváhala a vydala  se na cestu plnou dobrodružství .
 Natla pravděpodobně Laře nedůvěřuje a tak pošle na ni Larsona aby ji zneškodnil a sebral Scion . Po bitce s Larsonem , zjistí plno zajímavých informací . Vloupala se tedy do Natliné kanceláře , a tam zjistila , že Scion má tři části a dvě další zbylé leží v Řecku a Egyptě .
Když Lara dala dohromady všechny tři části , vyšla pravda na jevo , kdo je skutečně Jacqueline Natla... Ve skutečnosti je to poslední vládkyně Atlantidy a artefakt chce zneužít k nekalým účelům.

Tomb Raider Anniversary Rozcestník

14. listopadu 2009 v 16:27 | Nikola Croft
obrázek