Září 2009

Tomb Raider Summer

30. září 2009 v 20:59 | Nikola Croft |  { Amatérské levely }
Tomb Raider Summer

 Tento level je od této autorky první plnohodnotný, i když v sekci Test levely od ní můžete najít další dva levely. V tomto levelu se budete procházet v Aqua parku, kde narazíte kromě mnoha bazénů i na nějaké ty nepřátele. Není se však čeho bát, neb munice a lékáren je dost. Rozhodně jsem zatím nic podobného nehrál, takže doporučuji otestovat.


Počet tajemství (secretů) - 0
Doba hraní - 1:20hod
Hodnocení - 3/10

Návod:zde
Zdroj:zde


Charaktery TR1

30. září 2009 v 7:10 | Nikola Croft
Lara Croft

Vysoké boty , hnědé šortky , zelený top , to je naše známá Lara Croft ! Bude vás prakticky doprovázet pořád od Peru po Atlantidu .

Tomb Raider 1

29. září 2009 v 17:04 | Nikola Croft
obrázek
Vydavatel:Eidos Interactive

Vývojář:Core Design

Rok a měsíc vydání:Listopad 1999

Platformy:Mac , Pc , Playstation , PDA , Sega , Nokia N-Gage a Saturn

Lara je ( na dovolené?) v Kalkatě a právě si čte noviny , když k ní přistoupí podivný muž jménem Larson a spojí Laru s jeho šévkou Jecqueline Natlou , která vyhledala Laru pro nalezení artefaktu zvaného Scion . Artefakt leží někdesi v Peru (Severní Amerika) , a tak Lara neváhala a vydala  se na cestu plnou dobrodružství .
 Natla pravděpodobně Laře nedůvěřuje a tak pošla na ni Larsona aby ji zneškodnil a sebral Scion . Po bitce s Larsonem , zjistí plno zajímavých informací . Vloupala se tedy do Natliné kanceláře , a tam zjistila , že Scion má tři části a dvě další zbylé leží v Řecku a Egyptě .
Když Lara dala dohromady všechny tři části , vyšla pravda na jevo , kdo je skutečně Jacqueline Natla... Ve skutečnosti je to poslední vládkyně Atlantidy a artefakt chce zneužít k nekalým účelům.

hlasy prosiimmm

3. září 2009 v 16:06 | Nikola Croft
ráda bych dostala od vás hlásek please :D jestli se vám bude líbit můj screen odkaz na hlásek